ТОВ «ВЕЛІНКОМ»

Важлива інформація!
 
Роз’яснення щодо граничних цін на балансуючому ринку
 
 З 01.03.2020, відповідно до пункту 10.11 Правил ринку, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №307 (у редакції постанови НКРЕКП від 28.02.2020 №516): “До синхронізації ОЕС України з об’єднаннями енергетичних систем держав – членів Європейського Союзу (Європейське співтовариство операторів магістральних мереж в електроенергетиці ENTSO-E).
 
Ціни врегулювання небалансів формуються:
 
- при негативному небалансі (Споживач має дефіцит електроенергії в своєму плановому графіку електричної енергії який збільшує ціну ринку на 115% від встановленого обмеження ціни на ринку електричної енергії.
 
- при позитивному небалансі (Споживач має профіцит електроенергії в своєму плановому графіку електричної енергії який збільшує ціну ринку на 55% від встановленого обмеження ціни на ринку електричної енергії.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

з моменту підписання заяви-приєднання до Договору про постачання електричної енергії, Споживач приєднується до типового Договору про врегулювання небалансів електричної енергії який є публічним. 

За цим Договором Споживач врегульовує небаланси електричної енергії, що склалися в результаті споживання електричної енергії.